بسم الله الرحمن الرحیم

پایگاه اینترنتی امت برتر که توسط مؤسسه «احیاء امت برتر» مدیریت می شود، پایگاهی برای همفکری و همکاری دغدغه مندان و فعالان امر به معروف و نهی از منکر و همه مسائل اجتماعی مربوط به آن است. در این پایگاه مطالب و محتواها، اخبار، اطلاعات، مقالات و مسائلی که عمدتاً توسط کاربران عضو تهیه و بارگذاری می شود ارائه می گردد. هدف ما اولاً اصلاح دیدگاه ها در باره امر به معروف و مسائل مربوط و ثانیاً پیاده سازی راهکارها و گسترش روش های مفید و مؤثر در اصلاح امت و سلامت و امنیت اجتماعی است. کاربران گرامی با عضویت در سایت امت برتر می توانند از مزایای ویژه آن بهرمند شوند. از جمله این مزایا می توان به انتشار مطالب ارسالی ایشان، ارتباط و تعامل بهتر و بیشتر با همفکران و غیره اشاره کرد. لازم به ذکر است که حق بازبینی و بروزرسانی این صفحه برای مؤسسه محفوظ است و بروزرسانی آن در قسمت تازه ها اطلاع رسانی می شود. بنابراین ادامه عضویت کاربر به معنای پذیرش تغییرات است. شرایط و مقررات عضویت در سایت: شما با عضویت در سایت امت برتر می پذیرید که:

۱- استفاده شما از این پایگاه و مطالب آن مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در آن و قوانین، مقررات و دستورالعمل‌های قانونی در حوزه‌های مربوط مجاز یاشد.

۲- از ارسال محتوای حاوی کذب، افتراء، تهمت، غیبت، اختلاف انگیز، محرک شهوی و امثال این ها خودداری کنید.

۳- حریم های خصوصی را رعایت کرده و از داده ها محافظت کنید.

۴-تصمیم گیری در مورد حذف یا ابقای تبلیغات تجاری، پیوندها و سایر درخواست ها و لغو عضویت و محدود کردن دسترسی کاربر برای مدیریت پایگاه همیشه محفوظ است. از فضای سایت برای تبلیغات تجاری و محصولات خود استفاده نکنید و از تبلیغ سایت ها، محصولات و کالاهایی که خلاف شرع و اهداف انقلاب اسلامی است خودداری کنید.

۵- مالکیت معنوی و حق تألیف را مراعات کنید و بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات ننمایید.

۶- برای گسترش سلامت و امنیت اجتماعی هرگونه پیشنهاد و انتقاد مرتبط با سایت یا مؤسسه امت برتر را از طریق درگاه های ارتباطی ما اعلام کنید. و به طور کلی همه کاربران گرامی را به رعایت تقوای جمعی در خلوت و در سطوح مختلف جامعه دعوت می کنیم.

[button href=”https://ommatebartar.ir/%d8%b9%d8%b6%d9%88%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/” type=”btn-primary” size=”btn-lg”]همه شرایط و مقررات را قبول دارم و به آن ها پایبند هستم. [/button]